احداث پارکینگ مکانیزه در مکان‌هایی که محدودیت‌های ملکی دارد

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر، اصغر برشان پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در یکصد و یازدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه بازگشایی گلوگاه‌های شهری یکی از موضوعات مهم در تسهیل رفت‌وآمد شهری است، اظهار کرد: بازگشایی‌ها در سال جاری بعضا عمیلیاتی نشده که همت و اراده مدیران و دستور شهردار را برای تسهیل در عبور و مرور شهری نیاز دارد.

دوشنبه, بهمن 7, 1398 - 10:16
عنوان *عنوان *عنوان *

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته است.

پنجشنبه, بهمن 3, 1398 - 11:52
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه

چهارشنبه, بهمن 2, 1398 - 17:14
بهره‌وری هرچه بیشتر از امکانات موجود/پُرکردن شکاف‌ها زمان‌بر است

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بودجه سال جاری این منطقه ۳۷ میلیارد تومان بوده که برای سال آینده این رقم را به ۴۱ میلیارد تومان افزایش داده‌ایم؛ ۱۸ میلیارد تومان نیز از محل کمک به مناطق خاص برای منطقه ۱۱ در نظر گرفته شده است.

دوشنبه, دی 30, 1398 - 13:26
Clone of زمینه بازگشت افرادی که احراز صلاحیت نشدند به انتخابات مجلس فراهم شود

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: باید تا فرصت‌ها از دست نرفته نسبت به بازگرداندن افرادی که مورد وثوق جامعه هستند، اما در مرحله اول رای لازم را نیاوردند و صلاحیت آنها احراز نشده است، اقدام شود.

دوشنبه, دی 30, 1398 - 12:37
نصر اصفهانی: مراقب مردم باشیم

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: همه مسئولان باید در هر جایگاهی که هستند حل مشکلات مردم را در راس امور خود قرار دهند.

دوشنبه, دی 30, 1398 - 09:37
 به مدیران جسور و فکور نیازمندیم

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امروزه در شهرها به مدیرانی جسور و فکور نیازمندیم که با تدبیر و برنامه ریزی برای اجرای برنامه‌ها و پروژه‌ها جسارت داشته باشند.

دوشنبه, دی 30, 1398 - 09:31